Dne 16.10. proběhl v naší Mš projektový den s názvem "JABLKOBRANÍ".
Děkujeme za ochotu rodičům, kteří se do akce zapojili a přinesli dětem různé produkty z jablíček.
Mohli jsme tak na vlastní kůži výrobky nejen vidět, ale také ochutnat.
Děkujeme za spolupráci.